fbpx
Pzt - Ctesi 08:00 - 20:00

Pazar - KAPALI

0212 224 74 74

info@bilgehanaydin.com

ŞİŞLİ/İSTANBUL

Harbiye, Abdi İpekçi Cd. No:57

Bizi Takip Edin
 

Yüz & Vücut Estetiği Hizmetleri

Dr. Bilgehan Aydın  >  Yüz & Vücut Estetiği Hizmetleri

Yüz ve Vücut Estetiği Hizmetlerimiz

Kliniğimizde saç ekiminin yanı sıra yüz ve vücut estetik operasyonlarda yapılabilmektedir. Aşağıda yüz ve vücut bölgelerine özel estetik hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Kliniğimizde burun estetiği konusunda en iyi hizmetler sunulmaktadır. Alanında uzman ekibimiz hayalinizdeki buruna sahip olmanız için hizmetinizde.

Dudak Estetiği

Dudak yapınızdan memnun olmayan kişilerin tercih ettiği dudak estetiği operasyonu kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Çene Estetiği

Çene görüntünüz bozuk veya istediğiniz gibi değilse çene estetiği tercih etmeniz gereken estetik operasyonlardan biridir ve kliniğimizde mevcuttur.

Bilgehan Aydın Saç Ekim & Estetik Merkezi’nin yüz ve vücut estetiği hizmetleri bunlarla sınırlı değil. Daha birçok estetik operasyon uzman ekibimiz tarafından yapılabilir. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
Meme Estetiği

Kadınlar arasında en çok kullanılan estetik operasyonlar arasında meme estetiği yer alır. Meme yapınızdan memnun değilseniz kliniğimizde meme estetiği yaptırabilirsiniz.

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı düşüklüğü sorunu yaşayan bireylerin tercih ettiği göz kapağı estetiği operasyonları kliniğimizde son teknoloji cihazlarla gerçekleştirilmektedir.

Kepçe Kulak (Otoplasti)

Kepçe bir kulak yapısına sahipseniz ve bundan memnun değilseniz kepçe kulak ameliyatı hizmetimizden yararlanarak kepçe kulak görüntüsünden kurtulabilirsiniz.

Sadece güzellik değil, mutluluk da vaad ediyoruz

Alanında uzman ekibimiz son teknoloji ekipmanlar ve deneyimle sizlere hayalinize kavuşmayı sunuyor.

a
Alanında Uzman Ekip

Estetik ekibimiz alanında büyük başarı yakalamış aynı zamanda hizmetlerimizde hasta memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

a
Her Zaman Yanınızdayız

Estetik operasyonlar öncesi ve sonrasında her zaman sizin sorularınıza cevap verecek ve kontrollerinizi eksiksiz gerçekleştireceğiz.

a
Evinizdeymiş Gibi Hissedin

Estetik ve saç ekim merkezimiz ziyaretçilerin rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Her şey sizin için...

a
Mutlu Bir Şekilde Ayrılın

Bilgehan Aydın Estetik ve Saç Ekim merkezimizden alacağınız tüm hizmetler en iyi şekilde yararlanabilir ve mutlu bir şekilde merkezimizden ayrılabilirsiniz.

Op. Dr. Bilgehan Aydın'ın Anlatımıyla ''Estetik''

Aşağıda saç ekimi öncesi veya sonrası bilmeniz gereken birkaç detay ve saç ekimi yöntemleriyle ilgili bilgilendirici bir video yer almaktadır.

Burun estetiği fiyatları ne kadar?

Burun estetiği fiyatları kişiden kişiye değişen burun yapısının da fiyatta büyük bir etken olduğu bir estetik operasyondur. Bu nedenle burun estetiği fiyatı almak için bizlere ulaşabilir, detaylı şekilde fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Göğüs Estetiği Nasıl Yapılır?

Meme (göğüs) estetiği uygulanacak hasta için öncelikle sağlık taraması yapılır. Sonrasında genel anestezi altında göğüs ameliyatı işlemi gerçekleştirilir. Memeye uygulanacak ameliyatın türüne göre kesi atılır ve ameliyat sonlandırılır.

Göz Kapağı Düşüklüğü Nasıl Düzeltilir?

Göz kapağı düşüklüğü yaygın sorunlardan biridir ve estetik operasyonlarla bu sorununun önüne geçilebilir. Bilgehan Aydın Saç Ekim & Estetik merkezinde göz kapağı düşüklüğü için estetik operasyonlar yapılabilmektedir.

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı Nedir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi estetik operasyonlarda fiyatlandırma kişiye göre değişmektedir. Kepçe kulak ameliyatı için de bu durum aynıdır. Kepçe kulak ameliyatı fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

5000

den fazla hasta

500

burun estetiği

120

den fazla göğüs estetiği

1000

den fazla estetik operasyon

Burun Estetiği

Burun estetiği ülkemizde ve dünya genelinde en çok yapılan estetik operasyonların başında gelir. Doğuştan burnunuzun istediğiniz gibi olmaması yada bir kaza sonrasında hiç istemediğiniz bir hale gelmesi sizi burun estetiği olmaya itebilir. Burun estetiği ameliyatı önemli bir operasyondur ve doğru kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.

Kliniğimizde burun estetiği hizmeti verilmektedir. Op. Dr. Bilgehan Aydın ve ekibi kontrolünde yapılacak olan burun estetiği ameliyatlarında hayalinizdeki burun yapısına kavuşabilirsiniz. Burun estetiği işlemleri, fiyatları ve daha birçok konuda bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bİlgi

Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe kulak ameliyatı en çok tercih edilen estetik operasyonlardan bir diğeridir. Doğuştan kulakları kepçe olan kişiler bu ameliyat sonrasında kepçe kulak görünümünden kurtulabilir. Tabii ki bu operasyonun uzman bir ekip tarafından yapılması gereklidir. Yanlış bir operasyon sonucunda kötü sonuçlar doğabilir.

Bilgehan Aydın Estetik Kliniğimizde kepçe kulak ameliyatı hizmeti de sunulmaktadır. Kepçe kulak ameliyatı büyük bir operasyon değildir. Operasyonun yapıldığı gün taburcu edilebilir. Ağrılı veya acılı bir süreç yoktur ve kişi kepçe kulak ameliyatı sonrasında normal hayatına dönebilir.

Detaylı Bİlgi

Biz Sizi Arayalım!

  Müşteri Yorumları

  Bilgehan Aydın tarafından yapılan saç ekimi işlemim de 7. ayımı geride bıraktım. Öncesi ve sonrası resimlerimi karşılaştırdığımda sonuç gerçekten oldukça başarılı bir işlem olduğunu gösteriyor.

  Murat
  Erkek - Saç Ekimi

  Bilgehan Aydın Saç ekimi ve estetik merkezinin " Saç Ekimi " hizmeti aldım şuanda saç ekiminden sonraki 10. aydayım ve sonuç inanılmaz. Tahmin ettiğimden daha başarılı bir sonuçla karşılaştım.

  Zekeriya Yavuz
  Erkek - Saç Ekimi
  Sohbete başla
  Merhaba, bilgi almak ister misiniz?
  Merhaba
  Dr. Bilgehan Aydın olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?