fbpx
Pzt - Ctesi 08:00 - 20:00

Pazar - KAPALI

0212 224 74 74

info@bilgehanaydin.com

ŞİŞLİ/İSTANBUL

Harbiye, Abdi İpekçi Cd. No:57

Bizi Takip Edin
 

Kulak – Burun – Boğaz (KBB) Hizmetlerimiz

Dr. Bilgehan Aydın  >  Kulak – Burun – Boğaz (KBB) Hizmetlerimiz

Kulak - Burun - Boğaz Alanındaki Hizmetler

Kliniğimiz saç ekimi ve estetik hizmetlerinin yanında kulak, burun, boğaz alanında da çeşitli hizmetlere sahiptir. Aşağıda bu hizmetler hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kulak Zarı Onarımı (Timpanoplasti)

Kronik olan orta kulak problemi yaşayanlarda uygulanan bir ameliyat tekniğidir. Kliniğimizde kulak zarı onarımı operasyonu yapılmaktadır.

Kulak Tüpü (Ventilasyon Tüpü)

Kulak zarının çökmesi durumunda, kulak zarı veya östaki borusunun doğru şekilde gelişmemesi durumunda tercih edilen bir tekniktir ve kliniğimizde bu hizmet mevcuttur.

Bademcik ve Geniz Eti

En yayın üst solunum yolu enfeksiyonlarından olan bademcik ve geniz eti enfeksiyonu tedavisi kliniklerimizde gerçekleşmektedir.

Bilgehan Aydın Saç Ekimi & Estetik merkezinde birçok alanda hizmet bulunmaktadır. Kulak, burun, boğaz konusunda da uzmanlar tarafından çeşitli hizmetlerimiz vardır. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz
Horlama ve Uyku Apnesi

Horlama veya uyku apnesi yaşayan kişilere özel kliniğimizde çeşitli tedavi yöntemleri mevcuttur. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Sinüs Cerrahisi (Balon Sinoplasti)

Kronikleşmiş olan sinüzit durumlarında en etkili tedavi yöntemi balon sinoplasti yöntemidir. Kliniğimizde sinüs cerrahisi (balon sinoplasti) yöntemi kullanılmaktadır.

Burun Eti Büyümesi

Kliniğimizde burun eti büyüme tedavisi uzman doktorlar ve ekipmanlarla gerçekleştirilmektedir. Burun eti büyüme tedavisi ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın.

Bize Güvenebilirsiniz

Uzman Ekibimiz ve Son Teknoloji Ekipmanlarımızla Hizmetinizdeyiz

Kulak, burun, boğaz konusunda uzman doktorlarımız ve tecrübeli ekibimizle sizlere her konuda memnuniyet odaklı hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir.

Mutlu Hastalar

Kliniğimizin İlk Hedefi Tüm Hastaların Mutlu Bir Şekilde Ayrılması!

Bilgehan Aydın Saç Ekim & Estetik Merkezi olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve hastaların kliniğimizden mutlu ayrılmasını sağlıyoruz.

Horlama & Uyku Apnesi

Apne, solunumun duraklamasından kaynaklı oluşan ve uyku düzeninin bozulmasına yol açan önemli hastalıklardan biridir. Uyku esnasında hava akımındaki 10 saniye duraklama kanda yer alan oksijjen miktarının azalmasına neden olur. Bu da kalp ritim bozukluğu gibi önemli sorunlara bağlı olarak ciddi sorunlara sebebiyet verebilir. Bu nedenle tedavisi yapılması gereken bir hastalıktır.

Uyku apnesi için seçilmiş olan hastalarda cerrahi müdahale mümkündür. Faydasını görebilecek hastanın seçimi ile bu tedavide başarı oranının %70’e kadar çıktığı görülmektedir. Cerrahi işlemden fayda göremeyeceği belirlenen ağır apne hastalarının ise uyku esnasında takması için verilen cihazlarla bu durum ortadan kaldırılabilir.

Detaylı Bİlgi

Alerjik Rinit Tedavisi

Rinit insanlarda çok sık görülen ve insan sağlığına olumsuz yönde etkisi bulunan bir rahatsızlıktır. Alerjik rinit tedavisi doktor gözetiminde yapılmalıdır.

Alerjik rinit burun işlevindeki bozulmalar nedeniyle kişinin günlük hayatını oldukça olumsuz etkileyebiliyor. Aynı zamanda birçok hastalığın da oluşmasına neden olabilir yada zemin hazırlayabilir. Bu yüzden tedavisi uzman doktorlar tarafından yapılması gerekli rahatsızlıklardan biridir.

Detaylı Bilgi
5000

den fazla hasta

500

burun estetiği

120

den fazla göğüs estetiği

1000

den fazla estetik operasyon

Biz Sizi Arayalım!

  Müşteri Yorumları

  Bilgehan Aydın tarafından yapılan saç ekimi işlemim de 7. ayımı geride bıraktım. Öncesi ve sonrası resimlerimi karşılaştırdığımda sonuç gerçekten oldukça başarılı bir işlem olduğunu gösteriyor.

  Murat
  Erkek - Saç Ekimi

  Bilgehan Aydın Saç ekimi ve estetik merkezinin " Saç Ekimi " hizmeti aldım şuanda saç ekiminden sonraki 10. aydayım ve sonuç inanılmaz. Tahmin ettiğimden daha başarılı bir sonuçla karşılaştım.

  Zekeriya Yavuz
  Erkek - Saç Ekimi
  Sohbete başla
  Merhaba, bilgi almak ister misiniz?
  Merhaba
  Dr. Bilgehan Aydın olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?