fbpx
Pzt - Ctesi 08:00 - 20:00

Pazar - KAPALI

0212 224 74 74

info@bilgehanaydin.com

ŞİŞLİ/İSTANBUL

Harbiye, Abdi İpekçi Cd. No:57

Bizi Takip Edin
 

Medikal Estetik Hizmetlerimiz

Dr. Bilgehan Aydın  >  Medikal Estetik Hizmetlerimiz

Medikal Estetik Alanındaki Hizmetler

Kliniğimizde saç ekiminin yanı sıra yüz ve vücut estetik operasyonlarda yapılabilmektedir. Aşağıda yüz ve vücut bölgelerine özel estetik hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Botoks

Botoks uygulamaları kliniğimizde en iyi şekilde hastalarımıza sunulmaktadır. Botoks hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Dolgu

Yaşlanma belirtileri görünen kişilerin daha çok tercih ettiği dolgu estetiği kliniğimizde en iyi teknoloji ve uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır.

Burun Dolgusu

Ameliyatsız estetik yöntemlerinin en başlıcası burun dolgusudur. Burun dolgusu yöntemiyle şekil bozukluklarının önüne geçilebilmektedir.

Bilgehan Aydın Saç Ekim & Estetik Merkezi’nin yüz ve vücut estetiği hizmetleri bunlarla sınırlı değil. Daha birçok estetik operasyon uzman ekibimiz tarafından yapılabilir. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe uygulamaları en çok tercih edilen operasyonlardan biridir. Kliniğimizde sunulan ameliyatsız yüz germe hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Saç Gençleştirme

Gün geçtikçe yaşlanan saçlarımız eski güçlerini kaybeder, incelir yada dökülmeye başlar. Bunun önünce geçmek için saç gençleştirme operasyonlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Altın İğne Tedavisi

Ciltte sarkma, kırışıklık ve izlerin önüne geçme amacıyla kullanılan altın iğne tedavisi hizmeti kliniğimizde de mevcuttur.

Geleceğiniz Emin Ellerde

Medikal estetik işlemlerinde doğru doktor seçimi oldukça önemli bir detay. Bilgehan Aydın ve uzman ekibiyle geleceğiniz emin ellerde.

Medikal estetik operasyonlarda doğru doktor seçimi çok önemlidir. Yanlış bir operasyon sonrasında çok kötü sonuçlarla karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle doğru araştırma yapmalı ve sizin için en iyi doktoru bulmalısınız.

Bilgehan Aydın Saç Ekim ve Estetik Merkezi sizler için en iyi doktorları ve estetik operasyonlarını yürütmek için çalışmaktadır. Bizleri ziyaret ederek geleceğinizi emin ellere bırakabilirsiniz. Sadece güzellik değil, mutluluk da vaad ediyoruz.

Saç Mezoterapisi İçin Doğru Seçim

Alanında Uzman Ekibimiz Saç Mezoterapi İşlemini Son Teknoloji Cihazlarla Uyguluyor

Mezoterapi yöntemi cildi gençleştirmek ve sıkılaştırmak için en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Uzman ekibimiz mezoterapi altında birçok hizmet sunmaktadır. Saç mezoterapi işlemi bu hizmetler arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi

Medikal Estetik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda medikal estetik hizmetlerimiz hakkında en çok sorulan sorular ve cevapları yer almaktadır. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Botoks Nasıl Yapılır?

Botoks uygulaması bir enjeksiyon işlemidir. Uygulanacak bölge lokal anestesi kremi yardımıyla uyuşturulur ve 20 dakika boyunca bekletilir. Uygulama yapılacak olan alan temizlendikten sonra ince ucu olan iğneler yardımıyla kas içerisine küçük dozlarda botoks enjekte edilir.

Saç Mezoterapisi Nedir?

Mezoterapi cildi gençleştirme ve sıkılaştırma amacıyla uygulanan bir tekniktir. Aynı zamanda saç için de sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Saçları güçlendirmek ve gençlendirmek için saç mezoterapisi uygulanır.

Burun Dolgusu Fiyatları Ne Kadar?

Diğer estetik operasyonlarda da söylediğimiz gibi bu uygulamalar kişiden kişiye değişen operasyonlardır ve fiyat bilgisi sabit değildir. Burun dolgusu fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçmeniz daha uygun olacaktır.

Altın İğne Tedavisi Ne İşe Yarar?

Altın iğne tedavisi cildin sarkma, kırışıklaşma ve izlerin giderilmesi için tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Cerrahi bir operasyon değildir ve bıçak altına yatmak istemeyen kişiler için oldukça uygun bir işlemdir.

5000

den fazla hasta

200

den fazla botoks uygulaması

120

den fazla dolgu işlemi

600

den fazla medikal işlem

Botoks Uygulamaları

Botoks kas hareketlerini engelleyen ve bu sayede kırışıkların artmasını önleyen cilde enjekte edilen bir maddedir. Botoks uygulaması dünyanın en çok kullanılan ve bilinen kozmetik tedavileri arasında yer alır. Aynı zamanda botoks estetik alanının dışında birçok alanda tercih edilen bir yöntemdir.

Botoks enjeksiyonları yardımıyla yapılan botoks işlemi kas hareketlerini belirli bir süre engelleyecektir. Bu sayede kas hareketi olmadığı için kırışıklıkların oluşması da uzayacaktır. Botoks işleminin etkisi genellikle 4-6 aya arasında sürmektedir. Bu da demek oluyor ki yılda birkaç kez botoks işlemi uygulayarak kırışıklıkların oluşmasını engellemek mümkündür.

Detaylı Bİlgi

Dolgu İşlemleri

Yaşımız ilerledikçe vücudumuz ve yüzümüz de çeşitli yaşlanma belirtileri görülür. Teknolojini gelişmesiyle birlikte de bu yaşlanma belirtlilerini saklayan veya engelleyen estetik operasyonlar yapılmaya başlanmıştır. Bunlardan biri de dolgu işlemidir.

Dolgu işlemi genellikle yüz için kullanılan bir estetik operasyondur. Yüzde çok belirgin olmayan kırışıklık veya çukurlarda tercih edilir. Bunun yanı sıra daha dolgun dudaklar, elmacık kemikleri, daha dolgun bir popoya sahip olmak isteyen kişilerin de tercih ettiği bir operasyondur. Estetik merkezimizde uzman ekibimiz tarafından dolgu işlemleri yapılmaktadır.

Detaylı Bİlgi

Biz Sizi Arayalım!

  Müşteri Yorumları

  Bilgehan Aydın tarafından yapılan saç ekimi işlemim de 7. ayımı geride bıraktım. Öncesi ve sonrası resimlerimi karşılaştırdığımda sonuç gerçekten oldukça başarılı bir işlem olduğunu gösteriyor.

  Murat
  Erkek - Saç Ekimi

  Bilgehan Aydın Saç ekimi ve estetik merkezinin " Saç Ekimi " hizmeti aldım şuanda saç ekiminden sonraki 10. aydayım ve sonuç inanılmaz. Tahmin ettiğimden daha başarılı bir sonuçla karşılaştım.

  Zekeriya Yavuz
  Erkek - Saç Ekimi
  Sohbete başla
  Merhaba, bilgi almak ister misiniz?
  Merhaba
  Dr. Bilgehan Aydın olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?