fbpx
Pzt - Ctesi 08:00 - 20:00

Pazar - KAPALI

0212 224 74 74

info@bilgehanaydin.com

ŞİŞLİ/İSTANBUL

Harbiye, Abdi İpekçi Cd. No:57

Bizi Takip Edin
 

Saç Ekimi & Saç Tedavi Hizmetleri

Dr. Bilgehan Aydın  >  Saç Ekimi & Saç Tedavi Hizmetleri

Saç Ekimi Hizmetleri ve Saç Tedavi Yöntemlerimiz

Bilgehan Aydın Saç Ekim & Estetik Merkezimizde birçok alanda hizmetimiz bulunmaktadır. Aşağıda saç ekimi ve saç tedavileri alanında sunduğumuz hizmetler yer almaktadır.

FUE & DHI Saç Ekimi

Günümüzde kullanılan en popüler saç ekim yöntemleri arasında FUE & DHI saç ekimi teknolojisi yer almaktadır ve kliniğimizde mevcuttur.

Robotik Saç Ekimi

Yeni teknoloji bir saç ekim yöntemidir. Bu uygulama sırasında bilgisayarlı özel cihazlar kullanılır.

Tıraşsız Saç Ekimi

Kısmi yada seyrek saç dökülmesi yaşayanların en çok tercih ettiği saç ekim yöntemlerinden biridir ve kliniğimizde tıraşsız saç ekimi yapılmaktadır.

Bilgehan Aydın Saç Ekim & Estetik Merkezi’nin tüm hizmetleri hakkında bilgi ve fiyat almak için whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saç Mezoterapisi

Saçınızın ihtiyacı olan mineral, vitamin ve aminoasitleri elde etmek amacıyla kullanılan ve günümüzde oldukça popüler bir yöntemlerden biridir.

Sakal & Bıyık Ekimi

Sakal yada bıyığı az çıkan, anormal çıkan veya düzensiz çıkan kişilerin kullandığı son zamanlarda popüler olan bir ekim operasyonlarından biridir.-

Kaş Ekimi

Kaşların dökülmesi, görüntü bozukluğu yada kaş çıkmaması nedeniyle yapılan kaş ekimi operasyonları kliniğimizde yapılmaktadır.

Neden Bilgehan Aydın Saç Ekim Merkezi?

Alanında büyük başarılara imza atan uzman doktor kadromuz ve çalışanlarımız ile sizlerin en iyi şekilde hizmet almasını sağlıyoruz. Sizin için en iyisini biz biliyoruz!

Son Derece Hijyenik

Kliniğimiz en iyi şekilde sterilize edilmekte ve hijyenik tutulmaktadır.

Mutlu Hastalar

Hastalarımız isteklerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz ve memnuniyet odaklı çalışıyoruz.

Güvenilir Doktorlar

Saç ekim merkezimizde yer alan doktorların hepsi alanında başarılara imza atmış güvenilir doktorlardır.

Binlerce Referans

Bilgehan Aydın saç ekim ve estetik merkezi olarak bu güne kadar binlerce hastamıza sorunsuz hizmet sunduk.

Saç Ekimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Aşağıda saç ekimi öncesi veya sonrası bilmeniz gereken birkaç detay ve saç ekimi yöntemleriyle ilgili bilgilendirici bir video yer almaktadır.

Saç Ekimi Nedir?

Son zamanlarda en popüler operasyonlar arasında yer alan Saç Ekimi, saç dökülmesi ve kellik yaşayan bireylerin tercih ettiği bir operasyondur. Saç ekimi sonrasında büyük oranda saç yenilenmesi görülür. Günümüzde saç ekiminin başarılı sonuçları popülerleşmesinde katkı sağlamıştır.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi yapım işleminde birçok yöntem bulunur. FUE, DHI, FUT gibi birçok saç ekim yöntemi mevcuttur. Temel mantık aynı fakat uygulanış şekli ve teknolojileri farklılık göstermektedir.

Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar?

Saç ekim fiyatları oldukça değişken olabilmektedir. Saç ekim fiyatlarını etkileyen birçok etken vardır. Greft sayısı, saç ekim yöntemi, ekilecek greft sayısı vb. birçok kriter saç ekim fiyatlarında değişikliğe neden olabilir. En doğru fiyat bilgisini bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Saç Ekimi Sonrası Saçlar Ne Zaman Çıkar?

Saç ekim işleminden sonra 2-3 ay alışma süresi sonrasında ise 6 aya yakın bir süre içerisinde saçlar çıkmaya başlayacaktır. Saç ekiminden sonra kliniğimizde belirli aralıklarla kontrole gelerek saç ekim aşamaları doktorlarımızın eşliğinde gözlemlenecektir.

5000

den fazla hasta

2000

saç ekimi operasyonu

327

den fazla burun estetiği

1000

den fazla estetik operasyon

Fue & Dhi Saç Ekimi Yöntemi

Teknoloji ve sağlık alanında gelişmelerin yaşanmasıyla birlikte çeşitli saç ekim yöntemleri geliştirildi. Bunlar arasında en popüler saç ekim yöntemleri ” DHI ve FUE ” olarak bilinmektedir. Kliniğimizde bu iki saç ekim yöntemi de profesyonel ve en son teknoloji ekipmanlarla uygulanmaktadır.

FUE saç ekimi yönteminde kökler bölgesel olarak değil tek tek alınmaktadır. Bu daha kullanışlı saç ekim yöntemlerindendir. Aynı zamanda bu işlemler sırasında bıçak kullanılmaz bu nedenle dikiş gerektirmediği için bu işlemler sonrasında iz kalma ihtimali yoktur.

DHI saç ekim yönteminde ise Choi implanter kalemi yardımıyla tek tek toplanan saç kökleri yine bu kalem yardımıyla açılan ekim alanlarına eş zamanlı olarak yerleştirilir. FUE ve DHI saç ekim yöntemleri arasındaki en temel fark uygulama tekniğidir.

Detaylı Bİlgi

Sakal & Kaş Ekimi Hizmeti

Saç ekim sektörünün gelişmesi ve daha yeni teknolojik aletlerin kullanılmasıyla birlikte yeni bir ekim hizmeti olan Sakal ve Kaş ekimi hizmeti oluştu. Sakal ekimi genellikle sakalı çıkmayan, düzensiz olan yada kötü bir görünüme sahip sakal yapısı olanların tercih ettiği ekim yöntemlerinden biridir.

Kaş ekimi de son yıllarda en çok tercih edilen ekim hizmetleri arasında yer alır. Kaş ekimi genellikle bayanlar tarafından tercih edilir. Düzensiz olan kaş yapısı, seyrek olan kaşlar, genetik olarak kaşın olmaması gibi çeşitli nedenlerden dolayı kaş ekimi yapılabilmektedir.

Bilgehan Aydın Saç Ekimi & Estetik merkezimizde sakal ve kaş ekimi işlemleri profesyonel ekipmanlar ve uzman kadromuzla en iyi şekilde sunulmaktadır.

Detaylı Bİlgi

Biz Sizi Arayalım!

  Müşteri Yorumları

  Bilgehan Aydın tarafından yapılan saç ekimi işlemim de 7. ayımı geride bıraktım. Öncesi ve sonrası resimlerimi karşılaştırdığımda sonuç gerçekten oldukça başarılı bir işlem olduğunu gösteriyor.

  Murat
  Erkek - Saç Ekimi

  Bilgehan Aydın Saç ekimi ve estetik merkezinin " Saç Ekimi " hizmeti aldım şuanda saç ekiminden sonraki 10. aydayım ve sonuç inanılmaz. Tahmin ettiğimden daha başarılı bir sonuçla karşılaştım.

  Zekeriya Yavuz
  Erkek - Saç Ekimi
  Sohbete başla
  Merhaba, bilgi almak ister misiniz?
  Merhaba
  Dr. Bilgehan Aydın olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?